AKTION! 20% RABATT auf ausgewählte Malfini T-Shirts mit dem Code TSHIRTS24. Jetzt entdecken.
Kundendienst DE
+49 781 95633045
(Mo-Fr, 8-16)
info@bontis.de
Kundendienst AT
+43 670 3085179
Noch 190.43 €
a bis zum kostenlosen Versand

Kariéra v DobrýTextil.cz

Jsme malá česká firma o 31 zaměstnancích, působící v Bystřici pod Hostýnem, která prodává oblečení a realizuje potisk na textil prostřednictvím vlastního internetového obchodu. Na trhu aktivně působíme od roku 2012 a díky spokojenosti zákazníků rosteme rok od roku co do obratu, tak do počtu zaměstnanců. Zboží dodáváme zákazníkům v České republice, na Slovensku, Maďarsku, Rumunsku a chystáme se ještě dál. Našim cílem je spolehlivě a rychle dodávat kvalitní zboží zákazníkům a poskytovat jim výborný zážitek nejen při nákupu, ale také při komunikaci se zákaznickou podporou. Dva spolumajitelé ve vedení společnosti mají dlouhodobou vizi, jsou vstřícní, přátelští a otevření. To samé očekáváme i od dalších nových kolegů. Vzhledem k rychlému růstu společnosti se všem schopným a aktivním pracovníkům nabízí možnost postupu na odbornější a lépe ohodnocené pracovní pozice.

Pro koho je práce u nás vhodná?

Pro samostatného a zodpovědného člověka,
kterého přirozeně práce baví a po zaučení mu nemusí stát nikdo za zády a připomínat, co má dnes za úkol,
pro kterého je důležitá příjemná pracovní atmosféra a pohodový kolektiv,
je zákaznicky orientovaný a má dobrou znalost práce s počítačem,
nechce anebo nemůže pracovat na směny a o víkendech,
zvládá nárazovou práci,
nevadí mu příležitostná práce přesčas, kterou ale dobře zaplatíme.

Naše firemní hodnoty

Udržitelnost
“Udržitelnost je pro naši firmu zásadní. A to nejen v jejím rozvoji, kdy spoléháme hlavně sami na sebe, jsme soběstační, učíme se a řízeně rosteme, ale také v respektu k našemu okolí. Nejsme lhostejní k životnímu prostředí a máme silnou vazbu na město a region ve kterém působíme.”

Inovace
“Inovace jsou motorem našeho úspěchu. Chápeme důležitost zlepšování a nebojíme se změny. Vědomě se učíme, adaptujeme na nové podmínky a jsme připraveni využít příležitosti jak k našemu růstu, tak i k inovacím trhu, na kterém působíme.”

Spolehlivost
“Chováme se férově, a to jak k našim zaměstnancům, tak i k zákazníkům. Ti se mohou spolehnout, že u nás vždy najdou kvalitní zboží za rozumnou cenu. Dodržujeme slovo a jednáme tak, aby se na nás naši kolegové, zákazníci i partneři mohli spolehnout. Samí důvěřujeme firmě, dalším členům týmu, ale i sami sobě, pomáháme ostatním a víme, že když to budeme potřebovat, pomohou oni nám.”

Spokojenost
“Za naši kvalitní práci si zasloužíme spokojenost. Udržujeme firemní kulturu, rodinnou atmosféru a poctivý přístup tak, abychom chodili do práce rádi, a to se odráželo také ve spokojenosti našich zákazníků. Díky naší péči, sortimentu, snaze a přístupu, jsou naši zákazníci, zaměstnanci i partneři rádi, že mohou s DobrýTextil spolupracovat.“

Regionální manažer internetového obchodu

Pro zahraniční jazykové mutace našeho internetového obchodu bontis.hu a bontis.ro hledáme rodilého maďarsky nebo rumunsky hovořícího zaměstnance na hlavní pracovní poměr v Bystřici pod Hostýnem. Nástup možný ihned.

Pracovní náplň

- kompletní zajištění expanze na nový zahraniční trh
- překlady produktů a ostatních textů na eshopu
- zajištění marketingových aktivit
- komunikaci se zákazníky, zákaznická podpora na emailu, telefonu a chatu

Požadavky

- přehled v oblasti internetových obchodů v dané zemi
- schopnost domluvit se na dobré úrovni česky
- podnikatelské myšlení
- schopnost samostatné práce
- zkušenosti v oblasti e-commerce výhodou

Nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení
- práci na zajímavých projektech, uplatnění vlastních nápadů
- možnost bezplatného využití firemního tarifu u T-mobile (neomezené volání a sms v rámci ČR + 12G dat)
- otevřenost a prostor pro seberealizaci
- volné víkendy a státní svátky
- práci v mladém a pohodovém kolektivu
- každý rok +1 den dovolené navíc
- nákup oblečení za výhodné ceny
- dobrou kávu na pracovišti zdarma

Pokud Vás některá z výše uvedených pozic zaujme, pošlete, prosím, průvodní dopis s přiloženým životopisem na email kariera@dobrytextil.cz.